N Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a ukážku.  Vyberte si termín

Nástroj pre tvorbu dokumentov
a správu zamestnancov

Objavte funkcie, ktoré vám uľahčia administratívu a ušetria čas

Nevyžadujeme kreditnú kartu.

Nástroj vytvorený tak, aby šetril váš čas

Automatizovaná tvorba dokumentov

Údaje zamestnancov tulu automaticky vloží do zmluv, dodatkov a potvrdení. Dokumenty máte hotové na pár klikov.

Jednoduchá správa zamestnancov

Bezpečne ukladá údaje zamestnancov a históriu dokumentov. Pridajte k zamestnancom prílohy, poznámky a pripomienky. Majte všetko pokope.

Vlastné aj hotové vzory dokumentov

Nahrajte si do systému šablóny, ktoré bežne používate na tvorbu dokumentov. V tulu nájdete tiež hotové vzory zmluv pripravené právnikmi.

Funkcie, ktoré vám uľahčia vašu každodennú prácu

Vytvárajte viac dokumentov naraz

Vyberte zamestnancov a šablóny dokumentov. Za chvíľu máte hotové aj väčšie množstvo zmluv.

Spravujte údaje zamestnancov efektívnejšie

Údaje zamestnancov a dôležité prílohy, poznámky a pripomienky, ktoré si do tulu nahráte, v ňom zostanú bezpečne uložené.

Majte 100% prehľad a kontrolu

Vďaka podrobnej histórii vidíte, kto a aké dokumenty vytvoril, čo upravil, pridal alebo zmazal.

Ušetrite si čas hromadnými akciami

Prostredníctvom hromadných akcií nahráte či upravíte údaje zamestnancov a vytvoríte kompletnú dokumentáciu.

Osobný dotazník

Bezpečné a rýchle získavanie údajov od zamestnancov

Pomocou online osobného dotazníka jednoducho získate údaje od nových ľudí alebo aktualizujete údaje pri existujúcich zamestnancoch. Stačí, keď zadáte ich e-mailové adresy a systém každému odošle link s unikátnym online dotazníkom.

Vzorové šablóny

Hotové vzory dokumentov pripravené na použitie

Vo svojom konte v tulu nájdete okrem možnosti nahrať vlastné šablóny tiež hotové vzorové šablóny, napr. pracovné zmluvy, dohody o ukončení pracovného pomeru, dohody o pracovnej činnosti študenta a iné. Stačí k nim nahrať údaje zamestnancov a okamžite vytvoríte potrebné dokumenty.

Čo hovoria o tulu naši klienti?

Vytvorím dokument prakticky na jeden “klik” a nemusím stráviť čas kopírovaním údajov zamestnancov. Tým sa eliminuje aj chybovosť v dátach. Odporúčam ho firmám, ktoré zvažujú automatizovať svoju personálnu administráciu, a hľadajú pomerne jednoduché a finančne nenáročné riešenie (v porovnaní s “veľkými” systémami).

Alexandra Kojnok

HR manager, Banchem s.r.o.

Šetrenie času a zlepšovanie procesov v oblasti administratívy považujem ako HR manažérka v Profesii za veľmi dôležité a už v dnešnej dobe až nevyhnutné. tulu sme začali používať úplne od začiatku jeho vzniku a pomohlo nám nielen zefektívniť tvorbu dokumentov, zmlúv, rôznych dodatkov pre zamestnancov, ale aj upratať všetky šablóny, ktoré na ich výrobu používame.

Zuzana Kaňuchová

HR manager, Profesia spol. s r.o.

Používanie tulu nám pomohlo dať do poriadku a uceleného systému nekonečný proces administratívy zamestnancov, ktorí prichádzajú a odchádzajú. Popri všetkých ostatných úlohách sa práve na tomto postupne snažíme pracovať. Keďže všetky naše šablóny už máme nahraté v systéme, pri vytváraní dokumentov výrazne ušetríme čas. Veľmi oceňujeme aj to, že v tulu sa nachádzajú aj dôveryhodné vzorové šablóny, od ktorých sa dá odraziť pri príprave našich dokumentov.

Mgr. Branislav Kožuch

Predseda, OZ V.I.A.C.