Ako vytvoriť pracovnú zmluvu alebo iný dokument online?

Prinášame novinku pre všetkých, ktorí hľadajú pomoc pri tvorbe pracovnej zmluvy, dodatku, výpovede, dohode alebo špeciálneho dokumentu ošetrujúceho súčasnú „covid situáciu“. Na svete je instantný online generátor na tvorbu zmlúv, do ktorého sme vložili právnikmi vytvorené vzorové šablóny. Čo v ňom nájdete a ako to funguje?

V pracovno-právnom vzťahu je veľká väčšina ekonomicky aktívnych ľudí. Niektorí sú v tejto oblasti prelietaví, iní maximálne verní a pre niekoho je dennodenným chlebíčkom (zdravíme vás, HRisti). Všetkým do tohto vzťahu vstupujú dôležité dokumenty, ktoré ho zastrešujú, menia, upravujú a rámcujú.

Ak ste práve v situácii, že hľadáte overený vzor pracovnej zmluvy, výpovede alebo iného dokumentu, kliknite na zmluvy.tulu.sk. Nájdete tam pripravené vzorové dokumenty, ktoré vytvorilo právne oddelenie Profesie a advokátska kancelária Nechala & Co, a z ktorých si jednoducho pripravíte hotové zmluvy, dodatky, dohody, výpovede či potvrdenia.

Ako to funguje?

Tvorba dokumentov na zmluvy.tulu.sk je jednoduchá – vyberiete si vzor, doplníte údaje do pripraveného formuláru a stiahnete si hotový PDF či Word dokument pre zamestnanca, ktorý stačí vytlačiť a podpísať.

Túto službu ponúkame zadarmo a bez nutnosti registrovať sa. Bezpečnosť zadávaných osobných údajov je pre nás prvoradá a nikam ich neukladáme. Využijeme ich len v momente vytvorenia dokumentu a hneď, ako si ho stiahnete, ich vymažeme.

Vkladanie údajov na správne miesto v šablóne funguje na princípe tzv. „tulu značiek“, ktoré dôverne poznajú používatelia tulu aplikácie. Nachádzajú sa na miestach, kam bežne ručne dopisujete údaje. Systém ich prečíta a automaticky vloží údaj tam, kam patrí.

Počas vytvárania dokumentu si môžete kliknutím na Náhľad zmluvy pozrieť, ako vyzerá zadaný údaj v zmluve. Keď budete hotoví, kliknite na Vytvoriť zmluvu a o pár sekúnd vo vašom počítači pristane hotová zmluva.

Čo v prípade, ak zmluvy vytvárate často?

Instantný generátor na zmluvy.tulu.sk je super pomocník, ak potrebujete vytvoriť dokument jednorazovo alebo hľadáte právne overený vzor dokumentu, s ktorým ste doposiaľ nepracovali. Je to urgentné riešenie.

Ak však na tvorbu zmlúv, dohôd, potvrdení a dodatkov pre zamestnancov hľadáte systematickú pomoc, ideálna je pre vás aplikácia tulu. V nej si už totiž vytvoríte konto, ktoré vám prinesie ešte efektívnejšiu úsporu času a viac užitočných funkcionalít.

Jej hlavnou výhodou je, že si „pamätá“údaje, ktoré do nej vložíte, dokumenty, ktoré vytvoríte a aj prílohy, ktoré si môžete ukladať do virtuálnej karty zamestnanca. Navyše v nej môžete využívať aj vlastné vzory dokumentov, na ktoré ste zvyknutí a ktoré sú špeciálne prispôsobené vašim potrebám. Vytvoriť v nej môžete naraz aj viacero dokumentov – napríklad 300 zmlúv pre 300 zamestnancov alebo 10 dokumentov pre 1 zamestnanca. Viac informácií nájdete na stránke tulu.sk.

Páčil sa vám článok? Šírte ho ďalej.

Mohlo by vás zaujímať

Digitalizácia v HR: Čo to je a ako pomôže vašej firme? 

Digitalizácia v HR: Čo to je a ako pomôže vašej firme? 

21. storočie so sebou prináša obrovský nárast digitalizácie takmer vo všetkých oblastiach života. Svet HR a práce nie je výnimkou a obmedzenia pandémie potrebu digitalizovať všetko, čo sa dá, ešte zintenzívnili. Poďme sa pozrieť na to,čo všetko dnes prirodzene digitalizujete a ako by ste si mohli prácu ešte viac uľahčiť.

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This