5 nových funkcií a vylepšení tulu, ktoré zefektívnia vašu prácu

Máme dobré správy. V novembri prinášame hneď niekoľko vylepšení nášho tulu, ktoré vašu prácu urobia ešte plynulejšiu, efektívnejšiu a prinesú vám viac kontroly. V krátkom článku prinášame svižné informácie o každej novinke. 

V článku sa dočítate o:

  • Ako jednoducho upravíte jeden alebo viacero údajov aj u väčšieho množstva zamestnancov naraz
  • Vďaka čomu budete môcť vyhľadávať v zozname zamestnancov ešte rýchlejšie
  • Čo zaujímavé sme urobili v administrácii vlastných polí
  • Ako vám tulu umožní ešte lepšie kontrolovať tvorbu dokumentov vo vašej firme
  • O lepšom prehľade v histórii vášho účtu v tulu
  • Aké vylepšenia chystáme najbližšie

1. Aktualizujte údaje viacerých zamestnancov naraz 

V tulu teraz dokážete hromadne aktualizovať údaje zamestnancov jednoducho pomocou excelovskej tabuľky. Stačí ju nahrať do systému s už upravenými údajmi a hneď po tom na pár klikov pripraviť potrebné dodatky k zmluvám na vytlačenie a podpis. Užitočné to je napríklad pri plošnom zvyšovaní platov, zmene miesta pracoviska, pracovného zaradenia či trvania pracovného pomeru. Namiesto ručného prepisovania údajov u každého zamestnanca zvlášť to teraz spravíte jednoduchšie. 

 

2. Upravte si vyhľadávanie podľa seba

V prvej verzii tulu ste mohli vyhľadávať v zozname zamestnancov len podľa základných kritérií ako meno, priezvisko, prevádzka či pracovná pozícia a deň nástupu.  Aby ste si prácu v tulu mohli prispôsobiť ešte viac svojmu spôsobu práce, pridali sme možnosť upraviť si filter vyhľadávania o všetky vlastné polia, ktoré využívate.  

 

3. Hravé a funkčné presúvanie vlastných polí  

Doplniť si do systému vlastné polia na vypĺňanie typov údajov je odteraz ešte jednoduchšie. Pridali sme možnosť manipulovať s vlastnými poľami systémom “drag and drop”, takže odteraz si môžete určovať ich poradie kedykoľvek podľa potreby.  Ak ste totiž predtým chceli vlastné pole posunúť vyššie, museli ste tie pred ním vymazať a nahrať ich nanovo. Šalamúnske riešenie bolo v tomto prípade viac ako nutné a veríme, že sme našli to najlepšie. 

 

4. Lepšia kontrola tvorby dokumentov vo firme 

Už od začiatku tvorby tulu nástroja nám bolo jasné, že bezpečnosť a 100 % istota budú alfou a omegou pre našich klientov. Pridali sme preto možnosť priradiť používateľom rolu administrátora alebo manažéra účtu podľa toho, aký objem práv a kompetencií budú mať pri tvorbe zmlúv.  Najnovšie sme práva manažérov okresali ešte viac, aby administrátor (alebo administrátori) firemného tulu konta mohli ešte lepšie kontrolovať tvorbu dokumentov naprieč všetkými HR oddeleniami.  V skratke: administrátor má nad nástrojom úplnú kontrolu, manažér v ňom dokáže plnohodnotne pracovať na zverených prevádzkach a zamestnancoch, no nedokáže meniť systémové nastavenia a obsah, ku ktorému nemá prístup. 

V posledných týždňoch sme s našimi klientami novinku testovali a výsledky sme vyhodnocovali. Myslíme, že sa máte na čo tešiť.

5. Vizualizácia histórie  

Všetko, čo sa v tulu udeje, máte pod kontrolou a “odteraz aj v ružovom”. Vylepšili sme zobrazenie histórie, pridali sme časovú os a pridali farebné štítky, aby ste mali lepší prehľad. 

 

Pripravujeme: Formulár pre zamestnancov 

Keď prijímate nového zamestnanca, akým spôsobom od neho získavate osobné údaje, ktoré sú potrebné na tvorbu zmlúv? Vypisujete ich spolu s ním osobne alebo si ich vyžiadate prostredníctvom e-mailu?  Aby bol proces tvorby dokumentov pre nových zamestnancov pre našich klientov ešte efektívnejší, pracujeme na online formulári, ktorý bude možné z tulu poslať novému zamestnancovi. Ten svoje údaje vyplní vo svojom počítači a odošle ich firme. Tieto údaje potom stačí skontrolovať a jedným klikom importovať do tulu. 

 

V posledných týždňoch sme s našimi klientami novinku testovali a výsledky sme vyhodnocovali. Myslíme, že sa máte na čo tešiť.

Páčil sa vám článok? Šírte ho ďalej.

Mohlo by vás zaujímať

Digitalizácia v HR: Čo to je a ako pomôže vašej firme? 

Digitalizácia v HR: Čo to je a ako pomôže vašej firme? 

21. storočie so sebou prináša obrovský nárast digitalizácie takmer vo všetkých oblastiach života. Svet HR a práce nie je výnimkou a obmedzenia pandémie potrebu digitalizovať všetko, čo sa dá, ešte zintenzívnili. Poďme sa pozrieť na to,čo všetko dnes prirodzene digitalizujete a ako by ste si mohli prácu ešte viac uľahčiť.

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This